www.cvonline.hu
Beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.06.14.
Hirdetés azonosító: 1048242
lejárt

Pécsi gépgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Az anyagcsoportra vonatkozó helyi felelősség – aktív részvétel az anyagcsoport stratégiájának a kidolgozásában és megvalósításában
  • Piackutatás a Kelet Európai szállítók körében
  • Beszállítók kiválasztása, felépítése, fejlesztése és beszállítói auditon való részvétel
  • Beszállítói tárgyalások lefolytatása és szerződések megkötése
  • Költségelőnyök feltárása és konzekvens megvalósítása
  • Projektszintű ill. termékszintű költségelemzések készítése
  • Operatív beszerzés, határidő-követés, reklamációkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Biztos fellépés és erős tárgyalástechnikai képesség
  • Releváns beszerzői tapasztalat a Kelet Európai piacon
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség és prezentációs gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás és célorientált munkavégzés

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki rajzolvasási ismeret
  • Munkatapasztalat nemzetközi cégkörnyezetben
  • SAP ismeret
  • Minőségbiztosítási ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.