www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 578 napja lejárt

Beszerző

A Bramac Kft. Veszprémi központjába beszerző kollégát keres.

Fő feladatok:

  • A Bramac Kft beszerzési irányelveinek megfelelően termék és szolgáltatás önálló beszerzése, amennyiben szükséges, az Ellátásilánc Vezető jóváhagyásával.
  • Kereskedelmi termék raktár készlet folyamatos figyelése, és az értékesítési igényeknek megfelelő készlet képzés, optimalizálás
  • Árajánlatok bekérése, értékelése, kiválasztás vagy javaslattétel a beszállító kiválasztásban az Ellátásilánc Vezető felé
  • Beszerzési megrendelések feladása gyártók és beszállítók felé, szállítási határidők egyeztetése, megrendelések státuszának figyelése, várható beérkezés jelzése az illetékes társosztály felé
  • Beszerzéshez kapcsolódó szállítói számlák ellenőrzése, előkészítése könyvelésre. Szükség esetén számlareklamációk ügyintézése.
  • Import szállítmányok EKAER rendszerbe történő le- és kijelentése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Minimum 3 év, hasonló munkakörben eltöltött munkatapasztalat
  • Magas fokú szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási és problémamegoldó készség
  • Beszállítói kommunikáció előny
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)
  • Magas munkabírás és stressz tűrő képesség
  • Szervezett, önálló, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás

Amit a cég kínál:

  • Stabil nemzetközi háttér,
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat
  • Vonzó fizetési csomag és juttatások

Pályázatát (önéletrajz és motivációs levél) 2016. május 31-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német