www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó cég a gyártáshoz szükséges anyagok folyamatos biztosítására

beszerző

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szerződések előkészítése
  • Beszerzési igények figyelemmel kísérése
  • Ajánlatok, árak nyomonkövetése
  • Termékrendelések és beszállítások teljeskörű lebonyolítása/fuvarszervezés (SAP feldolgozás)
  • Beérkezések, készletek figyelemmel kísérése
  • Szoros kapcsolattartás a beszállítókkal és vevőkkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • Beszerzési területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Angol nyelv napi szintű használata szóban és írásban
  • MS Office, Excell, SAP magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos személyiség

Munkavégzés helye: Karsai Plast Kft. Tiszaújváros
Munkavégzés ideje: 7:30-16
Bérezés: megállapodás szerint

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol