www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 241 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,
valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével
foglalkozó autóipari vállalat

Beszerző

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A műszaki előkészítés által előírt kereskedelmi alkatrészekre, megmunkáló eszközökre árajánlat kérése, megfelelő minőségben, árban való beszerzése.
  • Vevői igények és rendelések kezelése (regisztrálástól a teljesítésig).
  • A termeléshez, fenntartáshoz, és kooperációs feladatokhoz szükséges anyagok beszerzése az üzem részére.
  • Közreműködés a beszerzett anyagokra vonatkozó minőségi kifogások folyamatának intézésében.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (műszaki ismeret előnyt jelent).
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; ERP betanulás).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség.

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési, továbbképzési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint és béren kívüli egyéb juttatások
  • Fiatal dinamikus, szakmailag magasan képzett csapatban történő munkavégzés.
  • Igényes környezet, standard folyamatok, elkötelezett és motivált munkatársak.

A munkavégzés helye: Téglás, HAJDU Ipari Park.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre vagy a megadott e-mail várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt., 4243 Téglás, Külterület 0135/32. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő