www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 374 napja lejárt

Prémium termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyag-ellátás biztosítása

  • Megrendelések rögzítése és nyomon követése

  • Előrejelzések készítése,

  • Megtakarítási akciók kidolgozása, megvalósítása, eredmények tervezése és követése;

  • Beszállítói bázis fejlesztése árszínvonal és minőségi kritériumok alapján

  • Beszerzési szabályok követése;

  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Direkt beszerzési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat

  • Angol nyelv napi szintű használata (szóban és írásban egyaránt)

  • Minimum középfokú végzettség

  • MS Office ismeret, Excel magas szintű ismerete

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Határozott fellépés,

  • Proaktív, önálló munkavégzés,

  • IFS vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyt jelent:

  • Ázsiai beszállítóktól, alapanyag beszerzésben szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, érdekes munka

  • modern, fiatalos környezet

  • cafeteria

  • céges telefon

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • bónusz

  • Budapestiek bejárását céges buszjárattal támogatjuk

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb