www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 540 napja lejárt

Az AgriMotor Kft. fehérgyarmati telephelyére
felvételre keres  1 főt ,

beszerzői

munkakörbe, azonnali belépéssel.

Cégünk fő profilja villanymotorok, és elektromos készülékek gyártása.

Feladata: közvetlen vezetője irányítása mellett,

  • a cég termeléséhez szükséges anyagok megrendelése, nyilvántartása
  • beszállítói partnereinkkel való napi szintű kapcsolattartás (fuvarok megszervezése)

Feltételek:

  • angol nyelvtudás
  • anyaggazdálkodási területen szerzett gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • jó tárgyalóképesség
  • legalább „B” kategóriás jogosítvány

Előny:    felsőfokú műszaki iskolai végzettség

Jelentkezni lehet  írásban, részletes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol