www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Beszerző

Szigetszentmiklósi telephelyű acél nyílászáró rendszereket forgalmazó cégünk
beszerző munkatársat keres.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Acél nyílászáró termékek beszerzése (célterületek: Németország, Olaszország, Spanyolország, Hollandia)
  • A termékbeszállítások teljeskörű lebonyolítása/fuvarszervezés/SAP feldolgozás
  • Szoros kapcsolattartás beszállítóinkkal szóban és írásban német és/vagy angol nyelven
  • Ajánlatkérések kidolgozása, megversenyeztetése a beszállítók körében
  • Közreműködés a projektmunkák adminisztrációs feladatainak elvégzésében
  • Készletgazdálkodás, készletszint figyelés,- feltöltés
  • Az értékesítési és marketing terület támogatása
  • Reklamációkezelés

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Beszerzőként szerzett néhány éves tapasztalat
    • Nyílászáró területen szerzett tapasztalat előny!
  • SAP beszerzői modul ismerete
  • Min. középfokú aktív, írásbeli és szóbeli angol és/vagy német nyelvtudás
  • Műszaki érdeklődés, affinitás
  • Határozott, érdekérvényesítő, meggyőző kommunikációs képesség
  • Képesség irodai adminisztratív munkavégzésre csapatban és önállóan egyaránt
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkákban való részvétel
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Modern, kultúrált munkakörnyezet
  • Munkábajárási támogatás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német