www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 543 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója, a Wellis Magyarország Kft.

BESZERZŐ

munkakörbe keres kollégát DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyag-ellátás biztosítása
  • Megrendelések rögzítése és nyomon követése
  • Előrejelzések készítése,
  • Megtakarítási akciók kidolgozása, megvalósítása, eredmények tervezése és követése;
  • Beszállítói bázis fejlesztése árszínvonal és minőségi kritériumok alapján
  • Beszerzési szabályok követése;
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Direkt beszerzési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Angol nyelv napi szintű használata (szóban és írásban egyaránt)
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office ismeret, Excel magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés,
  • Proaktív, önálló munkavégzés,
  • IFS vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyt jelent:

  • Ázsiai beszállítóktól, alapanyag beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, érdekes munka
  • modern, fiatalos környezet
  • cafeteria
  • céges telefon
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bónusz
  • Budapestiek bejárását céges buszjárattal támogatjuk

Munkavégzés helye: Dabas, 2370 Mánteleki út 0417.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol