www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Multinacionális autóalkatrész gyártó partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • A meglévő és új beszállítókkal történő kapcsolattartás, tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése és támogatása
  • A beszerzése árak folyamatos ellenőrzése és karbantartása
  • A meglévő és az új projektekhez kapcsolódóan új beszerzési források felkutatása
  • A beszerzési folyamatok teljes körű intézése és felügyelete
  • Különféle szerződéskötések előkészítése a meglévő, illetve az újonnan kiválasztott beszállítókkal
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárás:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs és stressztűrő képesség
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bér
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb