www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 494 napja lejárt

Beszerző

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója, a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet beszerző munkakörben DABASI munkavégzéssel.

Feladatok

  • Napi/Heti/Havi anyagrendelés felügyelete;
    Elektronikai/műanyag/festék alapanyagok rendelése;
  • Megrendelések rögzítése együttműködve a termeléssel;
  • Beszerzési szabályok követése;
  • Előrejelzések készítése, heti és havi leltárkészítés;
  • Megtakarítási akciók kidolgozása, megvalósítása, eredmények tervezése, követése;
  • Beszállítói bázis fejlesztése árszínvonal és minőségi kritériumok alapján.

Elvárások

  • Beszerzési területen szerzett min. 3 éves tapasztalat (műanyagipari terület előny);
  • Angol nyelv napi szintű használata (szóban és írásban egyaránt);
  • MS Office ismeret, Excel magas szintű használata elengedhetetlen;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Határozott fellépés, flexibilitás, önálló munkavégzés, kreativitás;
  • Rugalmas hozzáállás

Előnyt jelent

  • Ázsiai beszállítóktól, alapanyag beszerzésben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • céges telefon
  • modern, fiatalos környezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bónusz

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva  a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol