www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • A hirdetés 598 napja lejárt

 A világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító LACTALIS GROUPE leányvállalata a Kuntej Zrt. tiszafüredi telephelyére keresünk 1 fő

BESZERZŐT.

Feladatok:

  • Beszerzési folyamatok tervezése, folyamatos fejlesztése
  • Ajánlatkérés, ajánlatok előkészítése döntéshozatalra
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Alapanyag szükséglet tervezése
  • Megrendelések irányítása, nyilvántartása, nyitott rendelések nyomon követése
  • Bejövő áru beérkeztetése, számláinak ellenőrzése
  • Minőségügyi reklamációk nyomon követése
  • Hibás áruk után járó jóváírások egyeztetése és elszámolása a szállítókkal
  • Alternatív beszerzési források felkutatása, kapcsolat építése potenciális partnerekkel,
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacég beszerzői csapatával.

Elvárások:

  • Legalább 2-5 éves beszerzői munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos és aktív angol nyelvismeret elengedhetetlen
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, határozottság és kommunikációs képesség
  • Erős érdekérvényesítési képesség és magas szintű tárgyalástechnikai tudás
  • 'B' kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • megbízható vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • változatos és széleskörű feladatok

Munkavégzés helye:

  • Tiszafüred

Fényképes, szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi e-mailre.

Helyek Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol