www.cvonline.hu

Beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.08.11.
Hirdetés azonosító: 1014403

Beszerző

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Balatonboglárra Beszerző munkatársat

Feladatok:

• Társosztályokkal való egyeztetés, a termelés alapanyaggal történő ellátása
• Megrendelések feladása, nyomon követése
• Számlázások jóváhagyása, ellenőrzése
• Alapanyag szükségletek tervezésében való részvétel
• Beszállítókkal és társosztályokkal való kapcsolattartás
• Részvétel fuvarszervezés és szállítmányozásban

Elvárások:

• Minimum középfokú tanulmányok (előny logisztikai ismeretek)
• Társalgási szintű Angol nyelvtudás
• Olasz nyelvtudás előny
• Minimum 1 éves GYÁRTÓCÉGNÉL töltött tapasztalat
• Operatív beszerzésben szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Vevőorientált attitűd
• SAP-ben vagy ERP-ben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

• Kiváló munkakörnyezet
• Hosszú távú lehetőség
• Versenyképes juttatási csomag
• Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján