www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Azonnali munkakezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal
  • Beszerzői költségek folyamatos optimalizálása
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (angol nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú önállóság, gyors munkatempó, precizitás
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Beszerzői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai tudással és teljesítménnyel arányos bérezés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Esztergom

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Karrieroldalunkon!

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol