www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 268 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk

Beszerző

munkatársat Budapest vonzáskörzetébe.

Feladatok

  • Meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres és teljes körű kapcsolattartás, tárgyalások szervezése és lebonyolítása;
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések elkészítése és támogatása adatokkal és kiértékelésekkel;
  • A beszerzési árak folyamatos ellenőrzése és karbantartása;
  • A meglévő és az új projektekhez kapcsolódóan új beszerzési források felkutatása;
  • Projekttevékenységek keretein belül a beszerzési osztály teljes körű képviselete;
  • Új projektek esetén a szükséges alapanyagok és nagy értékű gyártóberendezések beszerzési folyamatának teljes körű intézése és felügyelete;
  • Különféle szerződéskötések elkészítése a meglévő, illetve az újonnan kiválasztott beszállítókkal;
  • Szoros és hatékony munkakapcsolat kialakítása és fenntartása a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség;
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office);
  • Precizitás;
  • Jó kommunikációs és stressztűrő képesség;
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés;
  • Összetett feladatok kezelésének képessége;
  • Magas problémamegoldó készség;
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

Előny

  • SAP ismeret;
  • Német nyelvtudás;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat.
Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő