www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Amerikai multinacionális gyártó cég gyáli leányvállalata keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, kontrolálása a rendelési igények felülvizsgálatával
  • Folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral, annak érdekében, hogy az alapanyag időben megérkezzen
  • Kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszállítókkal, stratégiai beszerzési csapattal
  • Igények felülvizsgálat, megrendelések kiadása Oracle rendszerben
  • Cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig
  • Társosztályokkal való együttműködés (mérnökség, pénzügy, minőségbiztosítás)

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Aktív folyékony angol nyelvtudás
    • Excel magabiztos használata (függvények, kimutatás tábla)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
    • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Pest megye

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre a pozíció pontos megjelölésével: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb