www.cvonline.hu
Beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.29.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 1004149
lejárt
Beszerző

(Baranya)

Pozícióleírás
Egyedi gépek gyártásával foglalkozó német partnercégünk megbízásából keresünk új kollegát az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

- Aktív részvétel az anyagcsoport stratégiájának kidolgozásában és megvalósításában,
- új beszállítók felkutatása, versenyeztetése,
- beszállítói tárgyalások lefolytatása és szerződések megkötése,
- beszállítói auditokon való részvétel,
- költségelőnyök feltárása és konzekvens megvalósítása,
- operatív beszerzés, határidő-követés, reklamációkezelés.

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
- tárgyalóképes német nyelvismeret,
- releváns beszerzői tapasztalat (Kelet Eruópai piac ismeret előny),
- MS Office felhasználó színtú ismerete,
- jó kommunikációs és probléma megoldó készség,
- prezentációs gyakorlat, biztos fellépés és erős tárgyalástechnikai képesség.

Előny:
- Angol nyelvismeret,
- műszaki rajzolvasási ismeret,
- SAP ismerete,
- minőségbiztosítási ismeretek.

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés,
- béren kívüli juttatások,
- stabil, megbízható munkakörnyezet,
- utazási lehetőség
- fejlődési lehetőség.