www.cvonline.hu

Beszerző

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1000567

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel.

Vállalatunk kapcsolatban áll a Sanmina többi európai gyáregységével, így jelenleg az alábbi pozícióba a finn gyáregységgel is együttműködő kollégát keresünk:

Beszerző (elektronikai alkatrész beszerzés)

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges elektronikai mechanikus alapanyagok beszerzése a vevői igényekkel összhangban.
  • A vevő igényeinek megfelelően az anyagok újrarendelése és az anyagkészlet napi folyamatos nyomonkövetése. Vállatirányítási rendszer ismerete, használata.
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Megrendelések beérkezésének szabályozása a készletszint optimális szinten tartása céljából.
  • Beszállítói reklamáció indítása a minőségügyi osztály közreműködésével
  • Eszkalációs folyamat betartása, fizetési határidők kezelése.
  • Riportok, kimutatások készítése.
  • Folyamatok egyszerűsítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett alapanyag beszerzői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, jó kommunikációs kézség
  • Számítógépes ismeret: MS Office, döntésképesség
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése