www.cvonline.hu

Beszerző (Zöldség-gyümölcs terület)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.17.
Hirdetés azonosító: 878929

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Beszerző (Zöldség-gyümölcs terület)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - A legkedvezőbb árú, minőségileg, etikailag megfelelő termékek felkutatása a piacon
- Termeltetési terv kidolgozása, megvalósítása
- Jelen szállítói bázis menedzselése, új szállítók felkutatása, fejlesztése
- Beszállítói tárgyalások vezetése
- Rendszeres ártárgyalások vezetése
- Vásárlói igények szem előtt tartása
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, a nemzetközi csapat többi tagjával
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú végzettség (mezőgazdasági típusú végzettség előnyt jelent)
- Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- 2-3 év releváns (kiskereskedelmi) beszerzői tapasztalat
- Analitikus szemlélet, elemzésben szerzett tapasztalat
- Magabiztos Excel használat
- Logikus gondolkodás
- Kiváló kommunikációs készség
- Önálló döntéshozatalra való képesség
- Csapatmunka, együttműködés
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Frissáru vagy áruházi működésében szerzett tapasztalat
- Projekt részvétel vagy vezetés
- Nemzetközi csapatban való munkavégzés, tapasztalat
- Nyitottság
- Rugalmasság (szabályok, folyamatok)
- Folyamatos optimalizálás