www.cvonline.hu

Beszerző (Vas)

  • A hirdetés 773 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező, megbízható, önállóan, felelősségteljesen dolgozni tudó beszerző munkatársat Vas megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Mechanikus alkatrészek beszerzése a termelés részére, továbbá a beszerzési piac elemzése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, illetve ajánlatok kidolgozása, összehasonlítása
  • Beszállítók fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos együttműködés más szakterületekkel, mint a gazdasági vagy műszaki osztállyal
  • A szervezeti struktúra folyamatos és hatékony működésének elősegítése

 Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Aktív, tárgyalási szintű angol és német nyelvismeret
  • Beszerzésben szerzett minimum 3-5 éves, releváns gyakorlat (autóipari környezet előnyt jelent)
  • MS Office falhasználó szintű ismerete
  • Analitikus- és csapatorientált gondolkodásmód

Háromnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol