www.cvonline.hu

Beszerző - termelő vállalat

  • A hirdetés 1058 napja lejárt
49054-Beszerző - termelő vállalatLink megjelenítése">

Megbízónk, egy nemzetközi hátterű, légkondícionálókat, légkezelő és szellőztető berendezéseket gyártó cégcsoport magyarországi leányvállalata. A cég budapesti központjába

munkatársat keresünk.

Feladatok:
  • beszállítók felkutatása, új beszerzési források kialakítása,
  • beszerzési projektek menedzselése,
  • ártárgyalások lefolytatása, a minőség folyamatos biztosítása,
  • raktárkészlet folyamatos nyomonkövetése.
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki/kereskedelmi/gazdasági végzettség,
  • legalább 5 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat, HVAC termelési területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • terhelhetőség, rugalmasság, önálló munkavégzés.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét magyar ill. angol nyelven a 49.054-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">