www.cvonline.hu

Beszerző Szigetszentmiklós

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1015082

Multinacionális partnerünk szigetszentmiklósi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • A gyártás általános működéséhez szükséges termékek beszerzése
  • A raktárban tárolt anyagok készletének nyomonkövetése, leltározása
  • Munkaruhák és mukavédelmi eszközös beszerzése
  • A gyártásban a teszteléshez használt pénzkészlet megfelelő állapotban tartása

Elvárások:
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix bér+műszakpótlék+bónusz+cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Budapest, Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Dabas, Dunavarsány, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Pilis, Albertirsa, Tápiógyörgye, Tápiószele, Tápiószentmárton, Érd

Előnyök:
  • Raktározásban, beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv alap szintű ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Egyéb információk:
Munkaidő: 2 műszakos munkarend