www.cvonline.hu

Beszerző (Szentendre )

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Beszerző (Szentendre)

Ügyfelünk a piacon stabilan működő sport és szabadidő ruházatot és felszerelést forgalmazó üzletlánc. Értékesítési területe Magyarországon kívül kiterjed a környező országokra is.

Feladatok:

  • a beszerzési részleg munkájában való részvétel
  • az értékesítés nyomon követése, statisztikák készítése elemzése
  • készletgazdálkodás optimalizálása
  • stratégiai szállítókkal való kapcsolattartás
  • beszerzési kondíciók optimalizálása
  • részvétel a kollekció kiválasztásában
  • részvétel az árkalkulációk elkészítésben

Elvárás:

  • beszerzési területen szerzet munkatapasztalat
  • tárgyalóképes angol tudás
  • az átlagosnál jobb MS Office ismeret

Amit nyújtunk:

  • biztos munkahely
  • jó csapat
  • változatos munka

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen.

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő