www.cvonline.hu

Beszerző SZ12

  • A hirdetés 268 napja lejárt

Székesfehérvári autóipari prémium termékeket gyártó cég megbízásából keresünk Beszerző munkatársat.

Pozíció azonosító: bszr

Kategória: Beszerzés / Logisztika

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • Stratégiai anyagok (alap és segédanyagok) beszerzése, logisztikai felügyelete;
  • A gyár működéséhez szükséges egyéb anyagok, alkatrészek és szolgáltatások beszerzése, ártárgyalások lefolytatása, szerződések előkészítése és felügyelete;
  • A cég vállalatirányítási rendszerébe a készletgazdálkodási adatok felvitele, frissítése, a megrendelések elkészítése, a szállítási határidők betartásának figyelése;
  • Heti és havi beszerzési riportok elkészítése;
  • Új beszállítók felkutatása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Folyamatos költségcsökkentés.

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettség;
  • Beszerzési terülten és / vagy logisztikában szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
  • Műszaki beállítottság;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség, határozottság, eredmény- és költség-orientált szemlélet.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő