www.cvonline.hu
Beszerző (Referenciaszám: PJ5143)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.11.
Jelentkezési határidő: 2017.01.17.
Hirdetés azonosító: 1099865
lejárt

Személyszállítással foglalkozó, budapesti partnercégünk számára keresünk
munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:
- Beszerzési igazgató teljes körű támogatása
- Alkatrész beszállítók versenyeztetése
- Üzemanyag, telefon és gumi tenderben való részvétel
- Kapcsolattatás a közép-kelet-európai régió országaival beszerzési kérdésekben
- Összehasonlító elemzések készítése

Elvárások:
- Felsőfokú, szakirányú végzettség

- Aktív, középszintű angol nyelvtudás
- Ms Office programok kiemelkedő ismerete (főként excel használata)
- 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség

- Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
- Versenyképes fizetés
- Jó hangulatú, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkába állás várható ideje: Azonnal

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.