www.cvonline.hu
Beszerző (Referenciaszám: PJ4373)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.26.
Hirdetés azonosító: 1026870
lejárt

Piacvezető székesfehérvári autóipari beszállítói partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

BESZERZŐ

Leendő munkavállalónknak lehetősége nyílik inspiráló technológiai környezetben dolgozni. Nemzetközi csapat nyújtotta karrier-lehetőség mellett prémium juttatási csomagot is biztosítunk.

Feladatok:
- A gyártáshoz szükséges alapanyagok megrendelése az európai és Európán kívüli beszállítóktól.
- A rendelési folyamatok teljes körű menedzselése valamint készletgazdálkodási feladatok ellátása.
- Beszállítókkal való napi kapcsolattartás.
- Kimutatások készítése, prezentálása.
- Napi kapcsolattartás, együttműködés a belső vállalati területekkel

Elvárások:
- Felsőfokú (logisztikai, gazdasági) végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás,
- Ms Office felhasználói szintű ismerete,
- Jó kommunikációs és szervező készség,
- Határozott, magabiztos fellépés, jó stressztűrő képesség,
- Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás.

Amit partnerünk kínál:
- Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
- Negyedéves bónusz
- Munkába járás támogatása
- Szakmai és nyelvi fejlődési lehetősége

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.