www.cvonline.hu
Beszerző (Referenciaszám: PJ3209)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.02.06.
Hirdetés azonosító: 867096
lejárt

Mikroelektronikai és orvostechnikai berendezések gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

BESZERZŐ

Feladatok:
- Új projektek előkészítésében, megvalósításában való aktív részvétel
- Új beszállítók felkutatása
- Alapanyag-ellátás biztosítása a gyártási igényeknek megfelelően
- Alapanyag-készletek optimalizálása
- Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
- Beszerzési terület teljes körű adminisztrációja, dokumentációkezelés
- Megrendelések kiküldése, nyomon követése
- Szállítási határidők figyelése

Elvárások:
- Minimum középfokú műszaki végzettség
- SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, abban való aktív munkavégzés
- Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Minimum 2 éves beszerzőként szerzett szakmai tapasztalat
- Műszaki alapanyagok ismerete
- Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási rendszer
- Munkába járás támogatás
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Tiszta, rendezett munkahelyi környezet
- Családias munkahelyi légkör

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.