www.cvonline.hu
Beszerző (Referenciaszám: PJ3091)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.08.08.
Jelentkezési határidő: 2014.10.11.
Hirdetés azonosító: 843356
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó berendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Feladatok:
- Termeléshez szükséges anyagok beszerzése
- Megrendelések ütemezése, nyomonkövetése

- Megrendelések kiküldése és folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
- A gyártáshoz szükséges alapanyagok készletszintjének folyamatos figyelése, optimalizálása
- Vevői rendelések törlése szükség esetén
- Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a termeléssel

Elvárások
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (logisztikai terület)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Minimum 2 éves tapasztalat hasonló területen
- MRP rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.