www.cvonline.hu
Beszerző (Referenciaszám: PJ2922)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.22.
Hirdetés azonosító: 823750
lejárt

Veszprémi multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Feladatok:
- Termeléshez szükséges valamint egyéb anyagok és szolgáltatások beszerzése
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Ajánlatok bekérése
- Rendelések végigkísérése
- Jelentések, kimutatások készítése
- Key-User pozíció ellátása a vállalatirányítási rendszer logisztikai moduljában

Elvárások:
- Legalább 2 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
- Minimum középfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Német nyelvtudás
- Távol-keleti beszállítókkal szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.