www.cvonline.hu

Beszerző (Referenciaszám: KJ-1109)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.03.16.
Hirdetés azonosító: 890843

Feladatok:

  • Direkt és indirekt alapanyagok beszerzése
  • Készletszintek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás és tárgyalás a beszállítókkal az optimális költségszint tartásáról (szállítási határidők, darabszámok, stb.)
  • Részvétel a fejlesztési és költségcsökkentési folyamatokban
  • Együttműködés a beszerzési osztállyal és a társosztályokkal
  • Reklamációkezelés
  • Az éves beszerzési költségvetés elkészítésének koordinálása
  • Havi és éves riportok készítése
  • A beszerzéssel kapcsolatos információk naprakészen tartása SAP-ben

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (mérnök vagy közgazdász diploma)
  • Néhány éves hasonló területen, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Önálló munkavégzés
  • Agilis, határozott személyiség
  • Költségszemlélet
  • Utazási hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

 Siófok

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. külföldi érdekeltségű, autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1109-es referenciaszámot!

 A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Siófok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő