www.cvonline.hu

Beszerző (Ref.:575)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.05.
Hirdetés azonosító: 707893
lejárt

Megbízónk egy folyamatosan fejlődő, piacvezető multinacionális vállalat. Innovatív technológiájuknak köszönhetően világszínvonalú termékekkel látják el partnereiket a berendezés- és gépgyártás területén, kiemelt figyelmet fordítva a minőségbiztosításra és a környezetvédelemre.

Olyan munkatársat keresünk, aki szaktudásával, elkötelezettségével és precizitásával tovább tudja erősíteni a cég dolgozóinak csapatát.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Piackutatás, beszállítók kiválasztása, értékelése

  • Részvétel beszállítói auditon

  • Beszállítói tárgyalások lefolytatása

  • SAP rendelések, SAP adatok kezelése

  • Határidő követés, reklamációkezelés

  • Számlák ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Lemezmegmunkálás és felületkezelési alapismeretek

  • Legalább középfokú műszaki végzettség, műszaki rajz ismerete

  • Német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Jó kommunikációs készség

  • Csapatmunkára való alkalmasság

  • Problémamegoldó képesség

  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

  • Beszerzői tapasztalat

  • Minőségirányítási rendszer ismeret

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Versenyképes bérezés

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu