www.cvonline.hu

Beszerző (Ref.: 977)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.01.27.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 920345
lejárt

A munkakör célja:

Az ellátási láncon belül a szükséges alapanyagok, berendezések és szolgáltatások beszerzése, és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A teljes beszerzési és közbeszerzési folyamatok lebonyolítása és dokumentálása az ajánlatkérésektől a szerződéskötésig

  • A megtakarítások és a költségvetés figyelemmel kísérés

  • A beszerzések szabványok szerinti nyomon követése

  • Adminisztrációs feladatok (megrendelések leadása és nyomon követése)

  • Az elvárható legmagasabb etikai alapelvek és normák követése

  • Aktív tevékenység a helyi beszerzési és raktározási csapatban

  • Az üzem többi részlegével, különösen a gyártási területtel együttműködve az alapanyagok, alkatrészek és szolgáltatások beszerzése, a potenciális beszállítók értékelése, az optimális ár-érték arányok meghatározása, kapcsolattartás a beszállítókkal, beszerzési megrendelések leadása és a szervezeti szabályok és előírások betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Mérnöki területen szerzett főiskolai vagy egyetemi diploma

  • Beszerzési tapasztalat

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás előnyt jelent

  • Erős tárgyalási készségek

  • Felelősségteljes, megbízható és önálló munkavégzés

  • Magas szintű számítógépes ismeretek

  • Eredmény- és folyamatorientált gondolkodásmód

  • Műszaki érzék

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes bérezés

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu