www.cvonline.hu

Beszerző | Purchaser - Szolnok

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Feladatkör:
A nyersanyag-szükségletek nyomon követése. Árajánlatok kérése, adminisztrációja, érintett osztályok értesítése. Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, termékek és szolgáltatások beszerzése. Megrendelések teljesülésének ellenőrzése/áruátvétel. Új termék bevezetése esetén dokumentációs folyamat ismeretek, beszerzést érintő változások követése. Napi kapcsolattartás a költségbecslő, tervező, projekt osztályokkal. Új termék bevezetésének támogatásal. Költségcsökkentő folyamat támogatása.

Végzettség:
Minimum középfokú végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Gyártó cégnél, hasonló területen szerzett több éves tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás. Alapvető műszaki ismeretek.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Multinacionális, autógyártás területén tevékenykedő fémipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna