www.cvonline.hu

Beszerző (non-prod termékek)

  • A hirdetés 971 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.100 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján, már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül 2012-ben a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már kétszer is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012- és 2013-ban a BorgWarner Munkabiztonsági Díjjal ismerte el példaértékű eredményünket. Cégünknél bevezettük az Autonóm Munkacsapatok szervezetfejlesztési- és kultúraváltási programot, melyet az anyavállalat 2013-ban Innovációs Díjjal jutalmazott.

 Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalati osztályok beszerzési igényeinek feldolgozása, nem szériaanyagok és szolgáltatások beszerzése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Közép- és hosszú távú szerződési tervezetek elkészítése, keretszerződések megkötése
  • Globális és helyi indirekt beszerzési projektekben való részvétel
  • Beszállítói költségek optimalizálása, költségcsökkentési projektek kidolgozása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a vállalati osztályokkal, szállítókkal és szolgáltatókkal

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 3 éves, lehetőleg autóipari non-prod beszerzési tapasztalat, szállítók értékelésében szerzett tapasztalat,
  • kiváló tárgyaló, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • eredményorientált, etikus és értékközpontú,
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Kollár Viktória, HR gyakornok

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő