www.cvonline.hu

Beszerző német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.27.
Jelentkezési határidő: 2017.10.19.

Szeretnél egy nagyszerű, megbízható, nemzetközi csapat tagja lenni?
Ha Te vagy a megfelelő ember, várjuk a jelentkezésed!

Pozíció leírása / Job description

- beszerzési igénymegadások támogatása
- beszerzési eljárások előkészítése, beszerzési dokumentációk összeállítása
- alkalmas szállítók kiválasztása, partner kockázat elemzés koordinálása
- ártárgyalások lefolytatása, az optimális ár és az elvárt minőség elérése
- szakmai értékelők (belső ügyfelek) munkájának koordinálása, vezetői összefoglaló készítése, és előterjesztése a felsővezetők, döntéshozók számára
- szerződések megkötése, módosítása, illetve szükség esetén felmondása
- szállítói teljesítések ellenőrzése, értékelése, szerződéses feltételek érvényre juttatása
- kapcsolatépítés a stratégiai partnerekkel, szállítókkal és belső ügyfelekkel

Elvárások / Requirements

- erős angol és német nyelvtudás
- felsőfokú végzettség
- multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- proaktív személyiség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- nemzetközi munkakörnyezet
- fejlődési lehetőségek
- jó csapatszellem

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -