www.cvonline.hu

Beszerző (nem termelési anyagok)

  • A hirdetés 840 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 36 országban, 220 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Győri csapatunkba keresünk mielőbbi belépéssel

Beszerző

(nem termelési anyagok)

munkatársat

Feladatok:

  • Ajánlatok bekérése a társosztályok igényei alapján
  • Beszerzési igények összesítése, értékelése
  • Megrendelések elkészítése, elküldése, nyomonkövetése
  • Raktári tételek készletének figyelése, szükség esetén pótlása
  • Megtakarítási potenciálok feltárása
  • Részvétel ártárgyalásban
  • Új beszállítók jóváhagyatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (gazdasági, logisztikai vagy műszaki)
  • Termelő vállalatnál szerzett beszerzői tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • MS Office magas szintű ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Szerződéskötési ismeretek

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk jelentkezését, magyar, német, vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzzal a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő