www.cvonline.hu

BESZERZŐ MUNKATÁRSAT

  • A hirdetés 986 napja lejárt

A Helit Kereskedelmi Kft.

Link megjelenítése

keres friss élelmiszer területre.

Amennyiben szívesen dolgozna a hazai HORECA élelmiszer piacon meghatározó szerepet betöltő nagykereskedelmi cégnél, pörgős és számos kommunikációs szituációt biztosító, valamint logikus gondolkodást igénylő munkakörben, ugyanakkor a felelősségteljes, elmélyülést igénylő nyilvántartások, kimutatások tervezése és vezetése sem áll távol Öntől, várjuk jelentkezését csapatunkba.

Felelősségi kör:

  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal:
  • áregyeztetések
  • akciók kérése és egyeztetése
  • reklamációk kezelése
  • napi szintű készletfigyelés
  • optimális készletgazdálkodás a forgási sebesség és egyéb paraméterek figyelembe vételével
  • új beszállítók felkeresése
  • új termékek bevezetése
  • napi szintű együttműködés az üzletkötőkkel
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció napi vezetése
  • együttműködés az érintett belső egységekkel.

A munkakör sikeres betöltéséhez szükséges:

  • legalább középfokú kereskedelmi végzettség
  • minimum 3-5 év beszerzői szakmai tapasztalat FRISS ÉLELMISZER területén
  • magas szintű MS Excel-ismeret a felhasználói szintű MS Office szoftverismereten túl
  • élelmiszeripari áruismeret
  • magas szintű tárgyalási készség
  • határozott fellépés
  • analizáló és szintetizáló gondolkodási képesség
  • nagy munkabírás
  • precizitás
  • lendületes, kreatív munkavégzés

Előny:

  • élelmiszerkereskedelem területén szerzett végzettség
  • SAP ismeret
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • személyre szabott juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Budafoki út 209/B.

Munkaviszony paraméterei:

  • határozatlan idő
  • heti 40 óra

Munkába állás lehetséges dátuma:

  • megegyezés szerint, várhatóan október elejétől

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérem, hogy fényképes szakmai életrajzát jövedelmi igénye megjelölésével és motivációs levelét 2014. szeptember 15-ig küldje el elektronikusan az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű