www.cvonline.hu

Beszerző munkatárs

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Meghatározó szerepet betöltő nagykereskedelmi középvállalat

Beszerző munkatársat

keres

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése, összehasonlítása
  • Beszállítók ajánlatainak, árkalkulációinak ellenőrzése, optimalizálása
  • Szerződések előkészítése, megkötése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új beszállítók felkutatása
  • Piaci trendek figyelése, piackutatás
  • Beszerzési igények naprakész követése

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség (további egészségügyi, dietetikusi, élelmiszeripari végzettség előny jelent)
  • Beszerzési területen szerzett 2-3 év releváns munkatapasztalat (élelmiszer, gyógyszer terület előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, valamint vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező, és problémamegoldó képesség
  • Gyakorlatias, rendszerben és folyamatokban gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • Piacképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő