www.cvonline.hu

Beszerző munkatárs

  • A hirdetés 821 napja lejárt
Partnercégünk:

Reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú cég

Munkavégzés helye:

Budapest, Népliget

Feladatok:
  • Távol-keleti beszállítókkal napi szintű kapcsolattartás
  • Meglévő beszállítók versenyeztetése, értékelése, illetve a potenciális új beszállítók felkutatása
  • Közreműködés a termékek beszerzésében, a beszállító kiválasztásában a minőség és a teljes bekerülési költség elvének figyelembe vételével
  • Ajánlatok bekérése, kiértékelése, ártárgyalás, gyártási -, szállítási- és fizetési feltételek rögzítése
  • Készletgazdálkodás
  • Adminisztrációs háttérmunka
Elvárások:
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Beszerző (távol-keleti beszerzési területen) munkakörben szerzett több éves tapasztalat, jártasság
  • Ártárgyalási képesség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Adminisztrációban való jártasság
  • Nagyfokú precizitás és elemző készség
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előnyök:
  • Felsőfokú külkereskedelmi végzettség
  • Kínai nyelvismeret
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő