www.cvonline.hu

Beszerző munkatárs

  • A hirdetés 3 napja lejárt

műszaki területre

Autóipari területen egyedülálló termékeket gyártó partnercégünk részére keresünk beszerzési munkatársat Pécsre.

Feladatok:

  • Alapanyagok, segédanyagok és egyéb termékek beszerzése, termékek felkutatása
  • Részlegek megrendeléseinek kezelése, készletellenőrzés
  • Ártükrök, kiértékelések, versenyanalízisek készítése
  • Tárgyalások szervezése, szerződések előkészítése német és magyar nyelven
  • Megrendelések és szállítások szervezése, dokumentációja, időpontok után követése, megrendelések visszaigazolása, szállítások felügyelete
  • Nyilvántartások vezetése, napi adminisztráció
  • Visszaszállító levelek, reklamációk feldolgozása, kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Nagy mentális teherbírás, önálló döntéshozatali készség, csapatmunkára való hajlandóság, rendszerszemlélet

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki szakirány)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előre lépési lehetőség

Munkavégzés hely: Pécs

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje a lentie-mail címünkre.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol