www.cvonline.hu

Beszerző munkatárs

  • A hirdetés 81 napja lejárt

Cégünk egy 20 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat.

Ha szereted a pörgést, ha szeretnél része lenni egy mozgalmas iroda világának, ha szeretnél profi szakembereinkkel egy fiatalos és igen dinamikus csapatban dolgozni, tanulni vagy szakmailag fejlődni, akkor csatlakozz csapatunkhoz az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Szükséges áruk biztosítása időben, ideális mennyiségben, megfelelő minőségben.
  • Heti beszámoló készítése az cégvezetés felé az áruforgalom általános helyzetéről, a tervezett megrendelésekről, az alacsony vagy magas készletről, az áruhiányról, az új, beérkező termékekről, illetve a felmerülő problémákról.
  • Előrendelések és rendelések készítése és leadása, beérkező árura vonatkozó reklamációk kezelése a beszállítókkal.
  • Kimenő megrendelések rögzítése, a szállítás előkészítése, felügyelete, a kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása.
  • Cikktörzs karbantartása az integrált vállalatirányítási rendszerben.
  • Készletszintek nyomon követése, valamint az áruk elérhetőségére vonatkozó visszaigazolások készítése és küldése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció-képes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Személyi számítógép használatának ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Word, Excel)
  • Jó elemző és tervező képesség
  • Motivált és pozitív hozzáállás, határozottság
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nagyfokú önálló és felelős munka, komoly háttértámogatással
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, éves bónusz, továbbképzési lehetőség

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Elhivatottság, szorgalom

Jelentkezés módja: Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, bérigényét az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva küldeni. Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Beszerző munkatárs.

Helyek Pécs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol