www.cvonline.hu

Beszerző munkatárs- Fót

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Beszerző munkatársat keresünk határozatlan időtartamra

Feladatok:
Elvárások:
  • Multi környezetben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Kínai nyelv ismerete előny!
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Agilis, pörgős személyiség
  • Ismerje a rendelésfelvétel folyamatát, logisztikával és pénzüggyel a kapcsolattartást, PO számok kiadásának folyamatát

Előnyt jelenthet:

  • Ügyfélszolgálati munkatárs tapasztalat
  • Fémiparban vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Fót
  • Munkavégzés kezdete: kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség -