www.cvonline.hu
Beszerző Műanyagüzembe
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 743187
lejárt

 Multinacionális Megbízónk részére keresünk munkatársat Szekszárdra az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A szériagyártáshoz szükséges alapanyag-ellátás biztosítása
  • Megrendelések elkészítése, ellenőrzése és nyomon követése
  • Rendelések beszállítóval történő egyeztetése
  • A szerszám- (BANF) és pótalkatrész rendelések elkészítése és ápolása. Előleg és végszámlák kiállítása.
  • A vállalat beszállítóival történő kapcsolattartás.
  • Kapcsolattartás a vállalat stratégiai beszerzőjével, információátadás és tájékoztatás.
  • Spedíciós feladatok szervezése, ügyintézése.
  • Vámkezeléshez szükséges dokumentációk kiállítása, vámügyintézés koordinálása.
  • Raktármozgások ellenőrzése, könyvelése, leltárban történő részvétel.
  • Gyártási hulladékok elszállításának ügyintézése és adminisztrációja

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, logisztikai, kereskedelmi)
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer (ProAlpha előny) és Office ismeretek
  • Magabiztos német és esetleg angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.