Beszerző/ megbízott raktárvezető NÉMET nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3915)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.03.20.
Jelentkezési határidő: 2016.03.24.
Hirdetés azonosító: 977027
lejárt

Dinamikusan fejlődő, Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző / megbízott raktárvezető NÉMET nyelvtudással

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Német beszállítókkal való kapcsolattartás
- Alapanyag szükséglet tervezése
- Megrendelések küldése
- Fuvarok szervezése
- Göngyöleg forgalom irányítása
- Bejövő áru számlák ellenőrzése
- Minőségügyi reklamációk nyomon követése, hibás áruk után járó jóváírások egyeztetése és elszámolása a szállítókkal
- Vállalatirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
- Raktáros kollégák koordinálása, műszakbeosztások elkészítése
- Raktáros kollégák szakmai felügyelete
- Raktári terület optimalizálása, munkafolyamatok kidolgozása
- Belső logisztikai folyamatok koordinálása
- Kimenő áru / késztermék kiszállítás felügyelete
- Külső raktár kezelése

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalási szintű NÉMET nyelvtudás
- Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
- Autóipari területen szerzett jártasság
- Határozott fellépés
- Jó kommunikációs készség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.