www.cvonline.hu

Beszerző (Marketing szolgáltatások terület)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.06.16.
Hirdetés azonosító: 819549

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Beszerző (Marketing szolgáltatások terület)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: A pozíciót betöltő felelős lesz az egyes beszerzési projektekért a marketing szolgáltatások területén, beleértve a beszerzési stratégia kidolgozását, a folyamatos beszállítói tárgyalásokat, az üzleti prezentációk készítését és a szállítói szerződések előkészítését.

- A feladatköréhez tartozó marketingszolgáltatás kategóriákban beszerzési szolgáltatást biztosít a belső megrendelő üzleti és funkcionális egységek részére.
- Figyelemmel kíséri és elemzi, felméri a feladatköréhez tartozó beszerzési igényeket, a piaci folyamatokat, tendenciákat, a lehetséges kockázati tényezőket.
- Költségcsökkentési javaslatok előterjesztése, azok megvalósítása
- Részt vesz a rövid és középtávú beszerzési tervek kidolgozásában
- Folyamatos kapcsolatot tart a feladatköréhez tartozó szállítókkal
- Kapcsolatot tart a feladatköréhez tartozó érintett belső megrendelő üzleti és funkcionális egységekkel.
- Koordinálja és lebonyolítja a feladatköréhez tartozó beszerzési kategóriákban a versenyeztetési, értékelési és kiválasztási folyamatokat.
- Az érvényes belső szabályok alapján a vállalatirányítási rendszerekben, elvégzi a feladatköréhez tartozó megrendelések kezelését.
- Részt vesz a régiós és csoportszintű beszerzésekben és támogatja azok megvalósítását
Munkakör betöltésének feltételei: - Gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
- 2-3 éves beszerzés/stratégiai beszerzés területén szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat
- Hazai és nemzetközi jogi és szabályozói környezet ismerete
- Alapos piaci, áru és forgalmi ismeretek
- Erős tárgyalási és kommunikációs képesség
- Jó problémamegoldó,- és szervezőképesség
- Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
- Microsoft Office irodai alkalmazások ismerete
- Stressztűrés
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Felső )
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Marketing, média szolgáltatások területén szerzett beszerzői tapasztalat
- Tendereztetésben szerzett tapasztalat