www.cvonline.hu

Beszerző / Logisztikus

  • A hirdetés 453 napja lejárt

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Beszerzések és az ehhez kapcsolódó külföldi, illetve belföldi szállítások lebonyolítása és nyomon követése.
  • Anyag- és termékrendelések rögzítése, visszaigazolása és teljes körű ügyvitele.
  • Meglévő beszállítókkal kapcsolattartás, valamint új partnerek felkutatása.
  • A beszállítóktól árajánlatok kérése, azok elemzése, értékelése.
  • Árkalkulációk és árösszehasonlítások készítése.
  • Nyilvántartások, kimutatások, riportok készítése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • kiváló kommunikációs képesség,
  • angol nyelvtudás,
  • beszerzés / logisztika területén szerzett min. 1-3 év tapasztalat,
  • precíz és önálló munkavégzés,
  • szervezőkészség,
  • Word és Excel gyakorlott használata

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • igényes, fiatalos munkakörnyezet.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nyíradony, Magyarországon piacvezető faipari vállalat

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő