Beszerző / Logisztikus - Vas megye (Referenciaszám: HM-1798)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.17.
Hirdetés azonosító: 1098066

Feladatok:

  • Gyártó berendezések alkatrészeinek beszerzése
  • Gépek, gyártósorok felújításához szükséges szerszámok, műszerek biztosítása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, esetenként új partnerek keresése
  • A beszállítások nyomon követése, felügyelete
  • A logisztikai háttér biztosítása a változások esetén

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • SAP ismeret előny
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Precizitás, rugalmasság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények nemzetközi hátterű cégnél

Munkavégzés helye: Vas megye, Szombathely környéke

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy Vas megyei gyártó cég részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzait a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1798-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)