www.cvonline.hu

Beszerző / Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 481 napja lejárt

Iparban használatos gumitermékek nagykereskedelmével foglalkozó cég logisztikai részlege bővítésére keres munkatársat

 munkakörbe

Feladatok:

  • Állandó raktári tételek és egyedi termékek beszerzésének teljeskörű bonyolítása
  • Külföldi és belföldi beszállítókkal való napi kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása
  • Folyamatos együttműködés az azonos és a kapcsolódó területeken tevékenykedő kollégákkal (értékesítés, pénzügy, raktár, belföldi szállítmányozás)
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos ellátása
  • Beérkező áruk minőségi, mennyiségi ellenőrzése

Elvárások:

  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel jó ismerete
  • Jó műszaki és gyakorlati érzék
  • Terhelhetőség, tanulékonyság
  • Adminisztrációs pontosság elengedhetetlen
  • Munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzésre és közös munkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jogosítvány
  • Magasabb szintű számítástechnikai ismeretek
  • Műszaki-kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kezdés kb. szeptember végén
  • Hosszú távú munkahely
  • Munkakörnek, feladatkörnek megfelelő bérezés, juttatások
  • Jó munkahelyi környezet

Munkaidő:

Hétfőtől-péntekig, 08.00 – 16.30.

Munkavégzés helye:

Miskolc közeli ipari park

Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk. Kérdések esetén bővebb felvilágosítás a 20/512-8005 telefonszámon.

Ezúton tisztelettel tájékoztatjuk a jelentkezőket, hogy korábbi tapasztalataink szerint nem lesz módunk minden beérkezett jelentkezésre reagálni, ezért előre is elnézést kérünk. Ha 2015. szeptember 30-ig nem kap semmilyen visszajelzést, megkeresést, biztosan nem került be a második körbe.

Helyek Miskolc
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő