www.cvonline.hu

Beszerző logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 620 napja lejárt

A LAKORT Kft. akinek fő profilja lakókonténer termékek, ugyanúgy, mint több száz fős akár sivatagi, akár hideg égövi körülmények között komplex szállás és munkakörülményeket nyújtó lakótáborok, irodai épületek, iskolák, óvodák, moduláris építésű lakóházak igény szerinti tervezése, gyártása és helyszíni kivitelezése, keres a csapatába beszerző logisztikai ügyintéző munkatársat, az alábbi feltételekkel:

 Feladatok:

  • számítógépes raktár program kezelése és napra készen tartása
  • raktári nyilvántartások vezetése, anyagmozgások dokumentálása
  • anyagmozgás figyelése, árajánlatkérések készítése, megrendelések feladása,
  • beszállítók megkeresése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • szállító levelek kezelése
  • termeléshez szükséges alapanyagok beszerzésének nyomon követése
  • a készletek, anyagok napi szintű kezelése, anyaggazdálkodási feladatok ellátása
  • eseti fuvarszervezés, anyagrendelések (az üzem készletváltozásának figyelembevételével)

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok, különösen Excel, Outlook, Word),
  • gyors és precíz munkavégzés,
  • önállóság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • acélszerkezeti, gépészeti és villamos anyagok ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • raktári programok ismerete, műszaki érzék végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Minimális tapasztalat: 2-3 év

Munkaidő típusa: teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő