www.cvonline.hu

Beszerző, Külkereskedő Munkatárs

  • A hirdetés 152 napja lejárt

A Rákóczi-Delikát Kft. csokoládék, desszertek, italok, teák, kávék, kakaó, és egyéb  édesipari termékek forgalmazásával  foglalkozó  disztributor cég  keres

Beszerző, Külkereskedő

munkatársat import-export munkavégzéshez, angolnyelv-tudással.

Feladatok:

  • idegen nyelvű napi e-mail kapcsolattartás
  • havi statisztikai jelentések pontos elkészítése
  • fuvarszervezés
  • árurendelés
  • fordítások
  • tolmácsolás

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • kereskedelmi beállítottság
  • aktív középfokú angolnyelv-tudás napi szintű használata (írás, olvasás, beszéd)
  • exel táblázat magas szintű használati tudása

Előny:

  • jó számítógép kezelői  tudás
  • jó kommunikációs készség
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • jó munkatársi csapat
  • változatos munka
  • napi nyelvhasználati lehetőség

Várjuk jelentkezését az alábbi dokumentumok elküldésével:

  1. Egy hónapnál nem régebbi fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével.
  2. Egy oldalas motivációs levél magyar és angol nyelven, melyben kifejti, hogy miért szeretne nálunk dolgozni.

Kiválasztás folyamata:

  1. Beérkező pályázatok elbírálása
  2. Írásos kérdőív kiküldése a kiválasztott jelölteknek
  3. Személyes interjú

Munkavégzés helye:

  • 1162 Budapest, Bekecs u. 22.

Megközelíthetőség:

  • 31-es buszjárat az Őrs Vezér Térről (kb. 25 perc)
  • Csömöri hév az Őrs Vezér Térről   (kb. 25-30 perc)
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 140000
Elvárt nyelvtudás Angol