www.cvonline.hu

Beszerző / Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Kereskedelmi területen működő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző/Külkereskedelmi ügyintéző

A leendő munkatárs feladatai:

  • Beszállítók menedzsmentje és minősítése, illetve a velük való aktív kapcsolattartás;
  • Új beszállítók felkutatásában való aktív részvétel és ezek értékelése, kiválasztása, versenyeztetése;
  • Stratégiai fejlesztések kidolgozása és végrehajtása a versenyképesség növelése érdekében;
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés;
  • Riportok, beszámolók készítése a tulajdonosok számára.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség (járműipari területen vagy releváns szakmai tapasztalat);
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret;
  • Magas szintű Excel ismeretek (a felvételi eljárás során tesztelésre kerül);
  • Kiváló kommunikációs - és tárgyalókészség;
  • Nagy teherbírás;
  • Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő képesség, rugalmasság.

Előny:

  • Német nyelvtudás az angol mellett.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol